Bonus poeni za kupovinu goriva, robe i usluga

Nakon kupovine goriva, robe i usluga na NIS Petrol i Gazprom benzinskim stanicama, dobijaš određen broj bonus poena (1 bonus poen = 1 dinar).

Bonus poeni se obračunavaju nakon svake kupovine, a stanje sakupljenih poena možeš u svakom trenutku da proveriš putem stranice Moj nalog  ili mobilne aplikacije Sa nama na putu.

Tri nivoa lojalnosti

Broj sakupljenih bonus poena zavisi od nivoa tvoje kartice lojalnosti, koji se određuje na osnovu potrošnje iz prethodnog meseca.

Nivoi lojalnosti su: SREBRO, ZLATO i PLATINA.

U tabeli је prikazan iznos potrošnje, koji je potrebno ostvariti za određeni nivo kartice.

NivoPotrošnja u prethodnom mesecu
SREBRO0 – 9.999 dinara
ZLATO10.000 – 22.999 dinara
PLATINAPreko 23.000 dinara
Naziv proizvodaSREBROZLATOPLATINA
Evro dizel2 bp/l3,5 bp/l4,5 bp/l
Evro premijum BMB 952 bp/l3,5 bp/l4,5 bp/l
OPTI dizel2 bp/l3,5 bp/l4,5 bp/l
OPTI benzin 952 bp/l3,5 bp/l4,5 bp/l
OPTI auto gas1 bp/l1,5 bp/l2,5 bp/l
CNG metan1 bp/kg1,5 bp/kg2,5 bp/kg
G-Drive dizel3 bp/l4,5 bp/l5,5 bp/l
G-Drive 1003 bp/l4,5 bp/l5,5 bp/l
AdBlue na točenje1 bp/l1,5 bp/l2,5 bp/l
OPTI tečnost za stakla na točenje1 bp/l1 bp/l1 bp/l

bp = bonus poen; 1 bonus poen = 1 dinar

Model obračuna bonus poena prilikom kupovine goriva i ostalih proizvoda

Tvoj početni nivo je SREBRO. Svaka kupovina goriva ili ostalih proizvoda na točenje (OPTI tečnost za stakla ili AdBlue), doneće ti 1 do 3 bonus poena po litru, odnosno 1,5% bonus poena, u odnosu na iznos računa za ostale proizvode.

Ukoliko u toku meseca ostvariš potrošnju veću od 9.999 dinara, narednog meseca prelaziš na sledeći nivo – ZLATO. Za svaku kupovinu goriva nagrađujemo te sa 1,5 do 4,5 bonus poena po litru, a za kupovinu ostalih proizvoda i usluga – sa 2,5% bonus poena u odnosu na iznos računa.

Do najvišeg, PLATINA nivoa stižeš ukoliko u toku meseca ostvariš kupovinu u vrednosti od 23.000 dinara ili više. Tada svaku tvoju kupovinu goriva nagrađujemo sa 2,5 do 5,5 bonus poena po litru, a svaku kupovinu ostalih proizvoda i usluga sa 3,5% bonus poena u odnosu na iznos računa.

Nivo tvoje kartice se automatski ažurira početkom svakog meseca, na osnovu potrošnje iz prethodnog meseca.

Proizvodi iz
prodavnice
i restorana
SREBROZLATOPLATINA
1,50%2.50%3,50%

Sakupljanje bonus poena na primerima kupovine goriva

Vrste gorivaKoličinaSREBRO
bonus poeni
ZLATO
bonus poeni
PLATINA
bonus poeni
G-Drive dizel20 l6090110
OPTI benzin 9520 l407090
Euro dizel20 l407090
OPTI auto gas20 l203050
CNG metan20 kg203050

bp = bonus poen; 1 bonus poen = 1 dinar

Sakupljanje bonus poena na primeru kupovine ostalih proizvoda

Naziv proizvodaCena bez popusta
(RSD)
Cena uz karticu
Sa nama na putu (RSD)
Popust
(RSD)
SREBRO
bonus poeni (1,5%)
ZLATO
bonus poeni (2,5%)
PLATINA
bonus poeni (3,5%)
Drive Cafe espresso kafa160130301,953,254,55
Drive Cafe čaj160130301,953,254,55
Drive Cafe sok od pomorandže280220603,305,507,70
Drive Cafe burger330260703,906,509,10
Sendvič sa pečenicom i kajmakom390310804,657,7510,85
Burek sa mesom180140402,103,504,90
Krofna punjena čokoladom170130401,953,254,55
Sladoled sa prilogom10080201,202,002,80
Coca-Cola 0,33 l160120401,803,004,20
Ukupno:/1.52041022,8038,0053,20

Ponuda i cene na benzinskim stanicama A kategorije (autoputskim benzinskim stanicama)
1 bonus poen = 1 dinar

NAPOMENA:

U obračun mesečne potrošnje koja utiče na nivo koji će tvoja kartica da ima u toku sledećeg meseca, ulaze kupovine goriva i ostalih proizvoda i usluga na NIS Petrol i Gazprom benzinskim stanicama. Kupovina u radnjama partnera ne ulazi u obračun mesečne potrošnje.

Bonus poeni se ne mogu sakupljati kupovinom cigareta, TAG uređaja, časopisa, dnevne štampe, svih vrsta dopuna, žetona za perionicu i usisivač, proizvoda u okviru Spend&Get programa i programa sakupljanja kupona uz koje se obračunava popust.